Doktorlar İçin Makale Hazırlama

Doktorlar için özgün makale hazırlama hizmeti Medikal ajans bünyesindeki profesyonel ekip tarafından sizlere sunulmaktadır. Doktor web sitesinin dinamik olması yani belirli zaman aralıklarıyla siteye yeni içeriklerin yani blog yazılarının girilmesi gerekir.

Web sitesindeki blog yazıları doktor ile hastaları arasında bir köprü görevi görmektedir. Düzenli olarak siteye blog yazılarının girilmesi, zamanla hasta hacminin ve site takipçisinin artmasına neden olur. Doktorun kendi ilgi alanına giren konularda, hatalarının okumak isteyecekleri ve paylaşacakları güncel yazılar girmesi önemlidir.

Doktor web sitesindeki makalelerin özgün olması yani daha önce başka bir web sitesinde yer almamış olması gerekir. İçerisnde kullanılan anahtar kelimelerin ne çok az ne de çok fazla olması gerekir. Makalelerde anahtar kelimeyi içeren alt başlıkların kullanılması gerekir. Her makaleye ait bir görselin olması ve bu görselin isimlendirilmesi gerekir.

Özetle doktorlar için makale hazırlama, profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir iştir. Tabi ki makalede yer alan bilgilerin doktor tarafından doğruluğu kontrol edilmelidir, ancak daha sonraki işlemler teknik konular olduğu için profesyonel bir ekipten destek alınmalıdır.

Medikal Ajans olarak doktorlar için makale hazırlama hizmeti sunmaktayız. Sağlık kuruluşları için hazırlanan yazılar ekibimizdeki uzman doktorlar tarafından gözden geçirilmektedir. Doktorların yazıp bize gönderdikleri makaleler, SEO uyumlu makale halline getirilip yayına alınmaktadır.

Makale hazırlama ya da kendi yazdığınız makaleleri SEO uyumlu bir makale halene getirmek istiyorsanız Medikal Ajans ile iletişime geçiniz ya da aşağıdaki formu doldurup bize gönderin. 

Sağlık alanında deneyimli ekibimiz ile Medikal İçerikli, Bilimsel Makaleler üretiyoruz.

1

Makale Yazarlığı

Sağlık alanında deneyimli ekibimiz isteklerinize uygun olarak istediğiniz konularda özgün ve SEO uyumlu makaleler üretir.

2

İçerik Düzenleme

İçeriklerinizi düzenleyerek SEO uyumlu hale getiririz, böylece içerikleriniz hatalardan arınır ve Google arama sonuçlarında üst sıralara yükselir.

3

İçerik Yönetimi

Sağlık alanında deneyimli ekibimiz, websitenizdeki içerikleri yönetir, sizin için içerik üretir ve yönetimini sağlar.

Sağlık alanı için üretilen makaleler çok özenle hazırlanıp, güvenilir ve kanıtlanmış olmalıdır. Bu hassasiyetin farkında olarak "sağlık alanında deneyimli ve uzman" içerik ekibi ile çalışıyoruz. Makaleleri özenle hazırlıyor aynı zamanda SEO uyumuna çok dikkat ediyoruz.

Uzmanlık alanlarınız ile ilgili özgün ve SEO uyumlu makaleler yazıyor, makaleleri özgün ve profesyonelce hazırlanmış fotoğraf, video ya da animasyonlarla destekliyor, bu makaleler aracılığı ile websitenizin Google arama sonuçlarında yükselmesini sağlıyoruz.