Doktorlar İçin Google Harita (Benim İşletmem)

Doktorlar için Google harita (benim işletmem) hesabının olması internette görünür olmak için çok önemlidir. Bu yüzden muayenesi olan her doktorun Google Benim İşletmem hesabı olması gerekir. Bunun için profesyonel bir ekipten destek alınması gerekir.

Doktorlar İçin Google Harita Neden Önemlidir?

Doktorlar için Google harita internette görünür olmak için gereklidir. Bu sayede hedef kitle olan hastalar doktora rahatlıkla ulaşabilir. Google harita (Benim İşletmem)  hesabındaki yer alan bilgilerin mümkün olduğunca eksiksiz olarak ve doğru bir şekilde doldurulması durumunda, hastalar doktor hakkında doğru bilgiler edinir ve doktora kolayca ulaşır.

Doktor Google Harita Üzerinde Yer Alan Bilgiler Nelerdir?

Doktorlara ait Google harita sayfasında yer alan bilgiler şunlardır;

Meslek Karegorisi: Doktor, diş hekimliği, diş hekimi, dişçi muayenehanesi gibi

Telefon numarası: Hastaların doktora ya da sekreterine ulaşabileceği telefon numarası 

Doktor hakkında kısa bilgi

Doktor çalışma saatleri

Doktorun bulunduğu adres

Doktor hakkında yapılan yorumlar

Doktorun kişisel web sitesi  

Doktorlar İçin Google Harita Yönetimi Nasıl Olmalı?

Doktora ait Google harita hesabının profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesi gerekir. Belirli aralıklar ile bu hesaba içerik girilmesi, fotoğraf, görsel, video paylaşılması ve duyuruların yapılması gerekir. Gelen yorumların cevaplanması da çok önemlidir.

Google harita hesabınız (benim işletmem) yoksa ya da var olan hesabınızın profesyonelce yönetilmesini istiyorsanız Medikal Ajans ile iletişime geçin ya da aşağıdaki formu doldurup bize gönderin.