Doktorlar İçin Fotoğraf Çekimleri

Doktorlar için fotoğraf çekimi, Medikal Ajans tarafından verilen hizmetlerden biridir. Doktorların web sitelerinde ya da diğer paylaşımlarında kullanılan görsellerin profesyonel ekip tarafından hazırlanması önemlidir. Çünkü fotoğraf çekimi, fotoğrafın çözünürlüğü ve kalitesi, fotoğraf ile ulaşılmak istenen algının ya da imajın başarısında çok önemli rol oynamaktadır. Doktorların kendi fotoğraflarının ofis ve muayenehane görüntülerinin çekilip web sitesinde yayınlanması, doktorlara kurumsal bir kimlik ve profesyonellik kazandırır.

Doktor Web Sitelerinde Kullanılan Fotoğraf ve Görseller Özgün Olmalı!

Doktor web sitelerinde başka web sitelerinde kullanılan fotoğraflar kullanılmamalıdır. Beğenilen bir resim, doktor web sitesinde kullanılırsa, “telif hakları” gibi hukuki sorunlara neden olabilir. Ayrıca Google’ da bu konuya önem vermekte ve başka web sitelerinde kullanılan fotoğrafın kullanılmasını istemez. Bu durum yapılan SEO çalışmalarını da olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden; doktorların web sitelerinde kullandıkları tüm fotoğraf ve görsellerin “özgün” olması; hem kurumsal kimlikleri hem de Google SEO çalışmaları için çok önemlidir.

Medikal Ajans’ın Doktorlar İçin Fotoğraf Çekimi Hizmetinden Siz De Yararlanın!

Doktor web sitelerinde ve paylaşımlarında kullanılmak üzere yüksek kalitede “fotoğraf çekimi” hizmeti sunmaktayız. Doktorların web sitelerinin tasarımına uygun olacak şekilde, istenilen bölgelerde kullanılacak olan fotoğrafları “çektirmek” önemli bir konudur. Medikal Ajans olarak istediğiniz tarihte ofisinize ya da kliniğinize gelerek profesyonel fotoğraf çekimi yapıyor, çekilen bu fotoğrafları web siteniz için özel olarak hazırlıyor ve yayına alıyoruz. Fotoğraf çekimi için Medikal Ajans ile iletişime geçmeniz ya da aşağıdaki formu doldurup bize göndermeniz yeterli olacaktır.