Kiralık web sitesi, kiralık eşyalı eve benzetilebilir. Siz sadece özel eşyalarınızı alıp geleceksiniz. Evin kapısına ve ziline sizin adınız yazılacak. Kiralık sağlık web siteleri Medikal Ajans tarafından hazırlanmıştır. Sizin uzmanlık alanına ya da ilgi alanınıza giren bir web sitesini, aylık ya da yıllık bedelini ödemek kaydıyla kiralayabilirsiniz.

Kiralık Sağlık Web Sitesi Nedir?

Kiralık web sitesi, internet ortamında aktif olarak yayında olan, görseller, makaleler ve blog yazıları mevcut olan sitedir. Bu siteleri kullanıcılar tarafından zaten ziyaret edilmektedirler. Siz bir siteyi kiraladığınızda, hakkımızda, telefon, eposta, adres ve sosyal medya hesapları size ait olanlarla değiştirilecektir.

Kiralık Sağlık Web Sitesi Avantajları Nelerdir?

Doktorlara hazırlanan kişisel web siteleri genellikle bir süre sonra güncellenmedikleri için zamanla arama motorları nezdinde değerini yitirmektedir.

Yeni yapılan bir web sitesinin arama motorları tarafından tanınması ve içeriklerin indekslenmesi zaman alabilir. Kiralık web sitesi ise bu aşamaları daha önceden geçmiş olduğu için zaman kaybınız olmaz.

Alan adı ve internet sitesinin yayın süresi ne kadar eski olursa, arama motorları gözünde o kadar değerlidir. Yeni alan adları ve yeni açılan sitelerin tanınması ve değerlenmesi biraz zaman alacaktır. 

Neden Kiralıyoruz? Neden Satmıyoruz?

Kiraladığınız web sitesine sizin isminizi, logonuzu ve iletişim bilgilerini yerleştiriyoruz. Siteyi kullanan ziyaretçiler artık sizin ile irtibata geçiyor. Kiralık olan web sitelerimizin alan adları değerlidir, eskidir ve aranma hacimleri de yüksektir. Ayrıca site için belli bir emek harcanmış, özgün yazılar ve telif hakkı olmayan görseller girilmiştir. Arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için güncellemeler yapılmış ve yapılmaktadır.  Eğer bu siteleri satarsak, bir süre sonra editörlük ve SEO çalışmaları için hizmet vermediğimiz için, zamanla site alt sıralara düşecektir. Bu durum site sahibini mağdur edecektir.  Kiraya verdiğimiz sitelerde ise editörlük ve güncelleme hizmeti sunuyoruz.

Eğer siz de bir site kiralamak istiyorsanız, kiralık web sitelerimize göz atın. Size uygun bir web sitesi varsa Medikal Ajans ile iletişime geçin ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin.