Youtube Kanal Yönetimi

Profesyonel ekipmanlarımızla nerede olursanız gelip röportaj videolarınızı, ameliyat videolarınızı çekip profesyonel olarak düzenliyor, sizin adınıza açtığımız Youtube kanalınızda paylaşıyoruz.

Youtube, kendi markanızı daha büyük bir hale getirmek, internet adresinize daha fazla ziyaretçi çekmek için mükemmel bir platform olarak yer almaktadır.

Youtube, dünya üzerinde popüler video paylaşım ağı olarak hizmet vermektedir. 2006 yılında Youtube Google tarafından satın alınmıştır. Google’ın bünyesinde hala dünyanın en geniş video paylaşım servisi olarak bilinen YouTube pek çok farklı konuda video barındırmaktadır.

Profesyonel Ekipman

Uzman Editörler

Gelişmiş Analiz ve Raporlar

Medikal Ajans, Youtube Kanal Yönetimi hizmeti ile hastaların röportaj videoları, ameliyat videoları gibi içerikler aracılığı ile bilgi almalarına yardımcı olurken, doktorların da profesyonel olarak reklam yapmalarını amaçlar. Youtube kanalları aracılığı ile websitelerinize daha fazla kullanıcıyı yönlendirir, popülaritenizi arttırır, isminizi hafızalara kazır.

Effective Copyrighting

Youtube kanallarınızdaki içerikleri izleyen hastalar, websitenize yönlenerek sizlere sorularını iletebilir, sizlerle iletişim kurabilir, websitenizde yayınladığınız içerikleri inceleyebilir. Dünya'nın en büyük video paylaşım ağı olan Youtube, aynı zamanda en büyük reklam platformlarından biri konumundadır. Medikal Ajans olarak, profesyonel ekipmanlar ve uzman ekibimizle Youtube kanalınızı yönetebiliriz. 

Youtube aracılığı ile popülaritenizi %300 arttırabilirsiniz.

Video Çekimleri

Medikal Ajans olarak bulunduğunuz ile ekibimizi gönderiyor, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz ile Youtube kanalınız için video çekimlerinizi yapıyoruz.

Video Editing (Düzenleme)

Alanında uzman editörlerimiz videolarınızı profesyonel bir şekilde düzenler, kurumsal kimliğinize uygun olarak işler ve Youtube kanalızda paylaşıma uygun hale getirir.

Paylaşım ve Raporlama

Ekibimiz Youtube kanalınızı kurduğu ilk günden itibaren analiz ve raporlarını oluşturmakta, kanalınıza düzenli olarak video yüklemektedir. Hazırlanan raporlar düzenli olarak sizlere sunulur.

Video Referansımız

Yan taraftaki videoyu izleyerek video animasyon ve seslendirmelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda Youtube kanallarınız için mevcut videolarınızı düzenleyebilir, sizin çekimlerinizi yapabilir, sizin için animasyonlar oluşturabilir ve kanalınızı yönetebiliriz.