Kurumsal Kimlik Oluşturma

Medikal Ajans, Uzman grafikerleri ile logo, kartvizit, antetli kağıt, ajanda, kalem gibi ürünler tasarlar ve sizin için kurumsal kimlik oluşturur.

Bir şahış ya da kurumun temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, sizin ile ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletme ya da şahsa ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi vb... ) kullanılacağından, çok önemlidir.

Profesyonel Logo Tasarımı

Göze hitap eden, profesyonelce çizilmiş bir logo oluşturur, kullanımınıza sunarız.

Profesyonel Grafik Tasarım

Afiş, broşür, banner vb. çizimlerinizi sağlık alanına uygun ve uzmanlık alanlarınızla örtüşür şekilde hazırlar ve kullanımınıza sunarız.

Effective Digital Consultancy Strategy

Kurumsal kimlik, kurumun ya da kişinin kim ve ne olduğunu anlamamızı sağlayan görsel göstergelerdir. Görsel göstergeler, kurumun ya da kişinin kendisini dışarıdan nasıl görünmesini istediği ile ilgili olarak oluşturulur. Kurumsal kimlik; kurumun ya da kişinin duruşunun bir temsilidir. Sahip olduğunuz kurumsal kimlik, sizin tanınmanızı ve kolayca hatırlanabilmenizi sağlar.