İçerik Yönetimi ve Yazarlığı

Sağlık alanında deneyimli kadromuz ile hastane, klinik ve tıp merkezi gibi sağlık kurumları, ilaç firmaları, medikal firmalar ve doktor web siteleri için özgün nitelikte ve SEO uyumlu içerik görsel ve metinsel medikal içerik üretiyoruz.

Sizler adına bu içerikleri biz düzenli olarak ve sürdürülebilir bir şekilde üretebilir ve sosyal medya ortamında tanıtımını ve iletişimini sağlayabiliriz. Web sitenizde ne kadar çok özgün içerik varsa, web sitenizin arama motorları tarafından fark edilip üst sıralarda olma ihtimali de o kadar fazladır.

İçeriği olmayan bir web sitesinin arama motorları tarafından fark edilmesi ve üst sıralara taşınmasının imkânı yoktur. Bu yüzden web sitenizi hedef kitlenize ulaştırmanın en iyi yolu web sitenize düzenli olarak özgün içerik girmektir.

Sağlık alanında deneyimli ekibimiz ile Medikal İçerikli, Bilimsel Makaleler üretiyoruz.

Makale Yazarlığı

Sağlık alanında deneyimli ekibimiz isteklerinize uygun olarak istediğiniz konularda özgün ve SEO uyumlu makaleler üretir.

İçerik Düzenleme

İçeriklerinizi düzenleyerek SEO uyumlu hale getiririz, böylece içerikleriniz hatalardan arınır ve Google arama sonuçlarında üst sıralara yükselir.

İçerik Yönetimi

Sağlık alanında deneyimli ekibimiz, websitenizdeki içerikleri yönetir, sizin için içerik üretir ve yönetimini sağlar.

Sağlık alanı için üretilen makaleler çok özenle hazırlanıp, güvenilir ve kanıtlanmış olmalıdır. Bu hassasiyetin farkında olarak "sağlık alanında deneyimli ve uzman" içerik ekibi ile çalışıyoruz. Makaleleri özenle hazırlıyor aynı zamanda SEO uyumuna çok dikkat ediyoruz.

Effective Copyrighting

Uzmanlık alanlarınız ile ilgili özgün ve SEO uyumlu makaleler yazıyor, makaleleri özgün ve profesyonelce hazırlanmış fotoğraf, video ya da animasyonlarla destekliyor, bu makaleler aracılığı ile websitenizin Google arama sonuçlarında yükselmesini sağlıyoruz.