Profesyonel Reklam Yönetimi

Medikal Aajans, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları ve Youtube Reklamları alanlarında hizmet vermektedir.

Google Adwords

Google Adwords ile reklamlarınızı ülke, bölge ve şehir olarak da seçerek size yakın bölgelerdeki hastalarınızın size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Reklamlarda anahtar kelime seçimleri çok önemlidir. Doğru anahtar kelimler ile doğru kullanıcılara yani potansiyel müşterilere ulaşmak gerekmektedir.

Google Adwords reklamlarında yalnızca seçmiş olduğunuz anahtar kelimeler tıklanıp web siteniz ziyaret edildiği zaman ya da telefon ile arandığınızda ücret ödenmektedir.

Facebook Reklamları

Facebook her ay iki milyar kişi tarafından kullanılan ve Türkiye’de en çok üyesi olan sosyal ağlardan biridir. Teknolojiye ilgi duyan her kesimden kullanıcıyı bünyesinde barındırmaktadır.

Facebook reklamları, web sitenize ziyaretçi çekmek ve web site trafiğini arttırmak amacıyla kullanılabilir. Reklamlarda ilgi çekici bir görsel ve etkili bir metin çok önemlidir. Doğru bir strateji ile uygun reklam tipi ve bütçe belirlenmeli ve hedef kitleye ulaşım sağlanmalıdır.

Yapılan reklam çalışmalarının kaç kişiye ulaştığının aylık raporlamasını sizlere sunuyoruz.

İnstagram Reklamları

Sosyal medyada sıkça kullanıldığı platformlardan biri de instagramdır. Dünyada her ay aktif olarak kullanılan 1 milyarın üzerinde instagram hesabı bulunmaktadır.

 

Görsellik denince akla ilk gelen sosyal medya platformu instagram’dır.


Instagram reklamları ile gönderilerinizi ön plana çıkarıyor, yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerin yanı sıra, ilgi alanı hedeflemeleriyle web sitenizi hedef kitleye tanıtıyoruz.

Youtube Reklamları

Medikal Ajans olarak, doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner ya da diğer sağlık uzmanlarının ilgi alanlarına giren hastalıklar ya da tıbbi işlemler ile ilgili hasta bilgilendirme amaçlı konu anlatımı, ameliyat videoları ya da sorular eşliğinde video röportaj çekimleri şeklinde videolar hazırlıyoruz. Ayrıca hastane, tıp merkezi ve veteriner kliniği gibi sağlık kuruluşlarına ait tanıtım videoları çekiyoruz.

Hazırlanan bu video çekimlerini size ya da kurumunuza ait web sitesinden ya da sosyal medya hesaplarından yayınlayarak, hastaların konu hakkında bilgi sahibi olmasını ve sizinle iletişime geçmesini sağlıyoruz.