SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO hizmeti sizi Google arama sonuçlarında rakiplerinizin üstüne taşır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Alanında Ana Hizmetlerimiz: Organik Arama, Backlink Ağı Oluşturma, Anahtar Kelime Analizi, İç SEO ve Dış SEO'dur.

Organik Arama

Web varlığınızın görünürlüğünü sağlayarak, geliştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmesi.

İçerik Geliştirme

Websitenizdeki içerikleri arama motoru kriterlerine uygun olarak düzenler, geliştirir ve arama sonuçlarındaki varlığını iyileştirmeye çalışırız.

Backlink Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin temel işlemleri arasında bulunur. Kaliteli farklı websitelerden sizin websitenize bağlantı alarak site değerlerinizi arttırırız.

 

Başarılı bir SEO Stratejisi için bu alanda eğitim almış uzmanlardan destek almanız gerekir. Medikal Ajans Ekibi Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarının tümünde websitenizi üst sıralara taşıyabilir. 

Ekibimiz; rakiplerinizi analiz eder, ihtiyacınıza uygun anahtar kelimeleri belirler, websitenizdeki içerikleri link profili oluşturarak düzenler ve sizi rakiplerinizin üstüne taşır.

Sağlık alanında SEO hizmeti sağlayarak yüzlerce hastanın size ulaşmasını sağlıyor, websitelerinizi ilgi alanlarınızla ilgili yapılan aramalarda üst sıralara taşıyoruz.

 

SEO HİZMETİ SONRASI WEBSİTELERDE GÖRÜLEN GELİŞMELER

83%

Organik Trafik

42%

Yüklenme Süresi

38%

Ortalama Ziyaret Süresi

21%

Oturum Başına Açılan Sayfa

Anahtar Kelime Analizi

En önemli SEO unsurlarından biri hedef anahtar kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiği artırmak için en iyi stratejiyi ekibimiz belirlesin.

Faaliyet Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklaması ile ilgili ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.