info@medikalajans.com
0 (532) 452 77 60

Hizmetlerimiz

Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı

Doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner, pedegog ya da güzellik uzmanı mısınız? Mutlaka bir web siteniz olmalı.

Doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner, pedegog ya da güzellik uzmanı mısınız? Mutlaka bir web siteniz olmalı. Web siteniz sayesinde kendinizi hastalarınıza çok kolay tanıtabilir, onlarla iletişim kurabilir ve uzmanlık alanınızla ilgili konuları duyurabilirsiniz.

Bir web sitesinin tasarımsal ve içerik olarak çok iyi olması yanında aşağıdaki özelliklerinin de bulunması çok önemlidir.

Web siteniz mutlaka mobil uyumlu (responsive) olmalı yani cep telefonu, notebook gibi tüm mobil cihazlarda mükemmel bir şekilde görüntülenmelidir. Web siteniz SEO uyumlu olmalıdır. Yani Google ve diğer arama motorlarının istediği kurallara uygun bir şekilde kodlanmalıdır. Bu şekildeki bir alt yapıyla hazırlanan web sitesi Google arama motorunda otomatik olarak yer almanızı sağlayacaktır.

Web siteniz size özel olmalıdır. Hazır tema kullanılarak hazırlanan sitelerden olmamalı ve sizi yansıtmalıdır.

Web siteniz kullanıcı dostu olmalıdır. Yani siteniz, ziyaret eden kişilerin aradığı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabileceği bir şekilde sade, kullanışlı ve anlaşılabilir tarzda tasarlanmalıdır.

Web siteniz güncel web teknolojileri kullanılarak hazırlanmalıdır.

Mikro Site

Kelime anlamı olarak mikro site daha ''küçük web sitesi'' ya da "mini web sitesi " olarak düşünülebilir. Ancak gerçek böyle değildir. Micro site herhangi konu üzerine yoğunlaşmış bir web sitesi demektir. Örneğin genel cerrahi doktorusunuz ve basur hastalığı ile ilgileniyorsunuz. www.basur.com ya da www.basurtedavisi.com isminde bir websitesi açabilirsiniz.

Yani buradan da anlaşılacağı gibi ilgi alanınıza giren bir hastalık, tıbbi işlem ya da mesleki ilgi alanlarınızdan birine özel birweb sitesi yaptırırsanız, sadece bu alana yoğunlaşmış bir mini web sitesine sahip olmuş olursunuz.

Micro web siteniz belli bir konuya odaklı olması nedeniyle daha iyi bir tanıtım, daha iyi bir SEO (Search Engine Optimization) imkanı ve daha iyi bir akılda kalıcılık sağlar. Bu kelimelerle ilgili Google gibi arama motorlarında yapılan aramalarda, micro web siteniz daha ön sayfalarda belki de ilk sayfada listelenecektir. Böylelikle daha çok internet kullanıcısı micro web sitenizi ziyaret edecek ve size ulaşacaktır.

Çalışmalarımız

Projenizi hayata geçirelim..

Hayalinizdeki projeyi bizimle paylaşın, gerçeğe dönüştürelim..