info@medikalajans.com
0 (532) 452 77 60

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz sadece sağlık uzmanlarına ve sağlık kuruluşlarına hizmet veren medikal web sitesi kuran, medikal içerik üreten, sosyal medya yönetimi ve SEO çalışması yapan bir sağlık ajans firmasıyız.

Biz sadece sağlık uzmanlarına ve sağlık kuruluşlarına hizmet veren medikal web sitesi kuran, medikal içerik üreten, sosyal medya yönetimi ve SEO çalışması yapan bir sağlık ajans firmasıyız.

Diğer ajans firmalarından farkımız, sadece sağlık sektörüne yönelik hizmet veriyor olmamız ve bu konuda çok deneyimli olmamızdır.

İnternet dünyasında etkin bir şekilde var olabilmeniz, arama motorlarında ön sıralarda yer alıp hedef kitleniz için ulaşılır olmanızı sağlıyoruz. Bu iş için gerekli olan tüm işlerinizi biz yapıyoruz.

Sağlık uzmanı ya da sağlık kuruluşu olarak kurumsal kimliğinizi oluşturmak ve sesinizi duyurmak isterseniz, sağlık alanında deneyimli uzman ekibiyle birlikte medikalajans olarak yanınızdayız...

Neden Biz? Hedef Başarı İse Biz Burdayız!

'medikal ajans' kişisel ve kurumsal iş sürecinde ihtiyaç duyduğunuz tüm medikal hizmetleri sizlere temin ediyor. Yüzü aşkın müşterimiz ile onlarca hizmetimizle sizde başarının tadına varacaksınız.

Tecrübelerimiz

95%

PHP

80%

HTML5

92%

CSS3

93%

TASARIM

Projenizi hayata geçirelim..

Hayalinizdeki projeyi bizimle paylaşın, gerçeğe dönüştürelim..